UPC: not available Eaton Cutler-Hammer ATH3FDC30100BRU Automatic Transfer Switch 100A 208V ATC-300 Eaton Cutler-Hammer ATH3FDC30100BRU Automatic Transfer Switch 100A 208V ATC-300 AT-H-3-FD-C-3-0100-B-R-U AT – Auto-matic H – Horizontal 3 – ATC-300 FD – C – Fixed Mount, N(MCB) E(MCS) 3 – Pole 0100 – 100 A B – 208V 60Hz R – NEMA 3R Enclosure U – UL Listed MCB – Miniature Case Breaker, MCS – Molded Case Switch Features A1X1PK Aux Switch 1016SKU: ATH3FDC30100BRU CUT-H